ים הפרזול חנות עשה זאת בעצמך הגדולה בשרון עם כל מוצרי DIY במקום אחד לפרטיים ובעלי מקצוע, הצוות המקצועי של “ים הפרזול” עומד לשרותך וייסע לך למצוא את המוצרים המתאימים לך לפרויקט.

תחום DIY הולך וצובר תאוצה בעידן שלנו כיום ובבלוגים הישראליים. תחום זה הוא עשיית פעולות תחזוקה ושיפוץ בבית לא עזרת בעלי מקצוע. גישת “עשה זאת בעצמך” התפתחה מאוד בעשורים האחרונים והוקמו חנויות רבות המתמחות במכירת חומרים וכלי עבודה למטרה זו.

אנו בחברת “ים הפרזול” מתמחים בתחום זה ומספקים לכם את החומרים הכי איכותיים בשוק ומתן מענה מספק לכל לקוח שיצטרך עזרה או ייעוץ. בנוסף התפתחו כלי עזר טכנולוגיים נוספים שקידמו מאוד את אפשרויות העבודה העצמית בבית ללא עזרה של בעל מקצוע.

אנו כאן כדי לתת לכם מגוון הסברים שיאפשרו לכם לבצע עבודות שיפוץ ועבודות תיקון בסיסיות בבית בעצמכם בקלות רבה. לדוגמה: הדבקת טפטים לקיר, החלפת ברז, בניית קיר גבס,החלפת ידית בדלת ועוד מספר גדול של עבודות. כל המשימות הללו הן פשוטות ולא מסובכות מדי שדורשות מאיתנו ידע בסיסי ולא מעבר. במסגרת זו נמכרים רהיטים להרכבה עצמית, מוצרי שרברבות, ציוד פרזול, עץ לנגרות קלה, כלי עבודה חשמליים ועוד.

ים הפרזול כאן בשבילכם במטרה לספק לכם ידע מקצועי,איכותי ואמין בכל נושא שתוכלו, אם תרצו כמובן, לעשות זאת בעצמכם.

לפני ואחרי ספריה

לפני ואחרי ארונית